Moja przygoda z Oriflame


Cześć :)

Moja przygoda z Oriflame, zaczęła się niedawno, od pewnej przemiłej i pozytywnej dziewczyny, która napisała do mnie z informacją o swojej przygodzie z Oriflame na zasadzie budowania marketingu sieciowego, nie jako konsultantka a jako osoba budująca własną strukturę osób pracujących z nią na swój sukces w Oriflame i zarabianie pieniędzy :) zaciekawiona zapisałam się na ten webinar wstępny, który odbywa się w każdą środę o godzinie 21:00 gdzie dziewczyny, które osiągnęły już swój nie mały sukces w Oriflame opowiadają w naprawdę ciekawy sposób jakie korzyści przynosi praca z Oriflame a jest ich naprawdę sporo. Od możliwości pracy w domu więc praca dla każdego młodej osoby, mamy z dzieckiem, czy osoby starszej. Elastyczne godziny pracy. Praca z cudownym zespołem. Praca, w której wynik pracy jest wynagradzany poziomami i tytułami takimi jak menadżer, czy dyrektor. Wiele bonusów, nagród, wyjazdy i konferencje biznesowe. :)

Poza tym w Oriflame mamy 3 możliwości biznesowe:


1) Możemy kupować kosmetyki dla siebie z 20% upustem. Co daje nam możliwość na przetestowanie nowych i dobrych kosmetyków, za niską cenę dzięki zniżce 20% .


"Kosmetyki Oriflame to przede wszystkim wyjątkowe, naturalne, innowacyjne szwedzkie kosmetyki, ale i nie tylko bo również produkty Wellness najwyższej jakości w przystępnych cenach"


2) Mamy możliwość polecania kosmetyków i zarabiania na zakupach innych, z różnicy jaką wydali na dany produkt bez zniżki 20% -owej. Gdyż klienci kupują po cenie katalogowej.

3) Mamy możliwość budowania własnej struktury osób, których będziemy sponsorami i dzięki nimi będziemy zarabiali punkty własne jak i za ich zakupy i za zakupy klientów ich klientów, więc znacznie więcej w miarę upływu czasu. 


(oprócz zarobków natychmiastowych (czyli z różnicy ceny katalogowej a ceny z 20% zniżką, zarabiamy również zysk za uzyskany stopień w grupie od poziomu 4% i więcej czyli musimy uzyskać 400 pkt za zakupione w danym miesiącu katalogowym produkty. Jeśli któraś z Was byłaby chętna wziąć udział niezobowiązująco w takim webinarze i zobaczyć jakie jeszcze korzyści niesie ze sobą przystąpienie do Oriflame to zapraszam to kontaktu ze mną w komentarzu lub: 


 email: syl1991@interia.eu , 
tel:663-752-733


Ja jestem bardzo zadowolona że rozpoczełam swoją przygodę z Oriflame, drogę do sukcesu, do osiągania coraz to wyższych poziomów, elastycznych godzin pracy, ciekawych przygód 

Pozdrawiam serdecznie

:))

ekatalog '17 

https://pl.oriflame.com/business-opportunity/become-consultant?potentialSponsor=2030583

Zapraszam do zamawiania prezentów świątecznych, wiele ciekawych promocji, zestawów :)) 

Zamówienia na 
 email: syl1991@interia.eu , 
tel:663-752-733

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Przygoda z Oriflame
Designed By Blokotek